Άλλο ένα πετυχημένο Παγκρήτιο τουρνουά βετεράνων διοργανώθηκε στις εγκαταστάσεις του Γ.Σ. ΛΙΒΥΚΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος. Η λήξη του 3ου Παγκρήτιου τουρνουά βρήκε νικητή τον Κώστα Μπόγρη στην κατηγορία Ανδρών 35+, τον Δημήτρη Σχοινοπλοκάκη στην κατηγορία Ανδρών 45+ και την Σωμαράκη Μαρία στην κατηγορία των Γυναικών. Ακολουθούν τα ταμπλό ανά κατηγορία με τα αποτελέσματα.
Αποτελέσματα 3ου Βετεράνων
Ιουνίου 10, 2014
1302
Συνημμένα αρχεία:
- ΑΝΔΡΩΝ 35+ (677 Λήψεις)
- ΑΝΔΡΩΝ 45+ (555 Λήψεις)
- ΓΥΝΑΙΚΩΝ (506 Λήψεις)