Το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος από 30 Μαΐου έως και την Δευτέρα 1 Ιουνίου 2015 θα διεξαχθεί το 3ο Παγκρήτιο τουρνουά τένις βετεράνων 2015 στις εγκαταστάσεις του Γ.Σ. ΛΙΒΥΚΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (Μισεδάκιο Αθλητικό Κέντρο). Δηλώστε συμμετοχή κάνοντας κλικ ΕΔΩ έως την Δευτέρα 25 Μαΐου. Ακολουθεί η Προκήρυξη των αγώνων, η βαθμολογία που θα ληφθεί υπόψη για την κατάρτιση των ταμπλό και λίστα με τα προτεινόμενα ξενοδοχεία.
Προκήρυξη 3ου Παγκρήτιου Βετεράνων
Μαϊος 15, 2015
854
Συνημμένα αρχεία:
- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ (610 Λήψεις)
- ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ (632 Λήψεις)
- ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ (484 Λήψεις)